Esam bioloģiska zemnieku saimniecība, kurā audzējam dambriežus, kā arī sagatavojam sienu un skābsienu briežiem un citiem, kam nepieciešams augstas kvalitātes siens.

Turpat blakus brāļa saimniecībā iekoptas daudzas bišu saimes, tāpēc piedāvājam iegādāties arī 100% dabīgu medu, kas ievākts vietējās pļavās un mežos.

Tālāk aiz dambriežu parka ir agrākā Pētermuiža, kur joprojām var apskatīt mežā iekļauto bijušo Pētermuižas skolu.

Piedāvājam iegādāties gan vairumā, gan mazākos apjomos dažādu mūsu produkciju.

Bildes ar mūsu parka dambriežiem var apskatīt mūsu Instagram kontā.

Kvalitatīvi

Briežiem tiek nodrošināta nepieciešamā vide. Tā kā esam bioloģiskā vaislas dzīvnieku audzētava, tad rūpējoties par kvalitatīviem dambriežu pēcnācējiem, veicam regulāru dambriežu selekcijas darbu. Kvalitātes nodrošināšanai tiek veikti veselības un DNS testi.

Bioloģiski

Esam bioloģiski sertificēta zemnieku saimniecība, kur paši audzējam arī briežiem nepieciešamo barību. Tādejādi varam būt pārliecināti par kvalitatīvu pārtiku un augstiem veterinārajiem un selekcijas standartiem.

Dabīgi

Vasaras pusē dambrieži dabīgi barojas ar aplokos augošo kvalitatīvo sēto un regulāri atjaunoto zālāju. Aukstajos mēnešos dambriežiem tiek nodrošināts pašu novākts kvalitatīvs siens un skābsiens. Papildus briežiem ir pieejams pamežs, kur aukstajos mēnešos mieloties ar kokos esošajām bagātīgajām uzturvielām.

Zemnieku saimniecība Vallbrieži

Valles pagasts, Bauskas novads